ДЕН ЗА ПАМЕТЕЊЕ! Анастасија Ражнатовиќ објави радосни вести – пејачката има причина за славење, а еве за што се работи!

17 август, 2021
133687_-cc-9580_f

Анастасија Ражнатовиќ и нејзиното момче Џорџе Куљиќ моментално летуваат во луксузно летувалиште во Турција, и имаа и посебен повод за ова патување.

Имено, сега е откриена причината за нивното патување. Двајцата присуствуваа на роденденот на заеднички пријател во Турција, а и Џорџе го дочека својот 31 -ви роденден.

Деновиве, Анастасија споделува фотографии од луксузниот летен одмор на својот профил на Инстаграм, а се појавија информации дека парот престојувал во хотел каде една ноќ чини околу 2.500 евра.

Пејачката го чува својот љубовен живот подалеку од очите на јавноста, па така и сега на нејзините мрежи нема фотографии со нејзиното момче, иако одлично се забавуваат заедно на одмор.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi