Денес важи за една од НАЈУБАВИТЕ: Фотографијата на Наташа Беквалац од почетокот на нејзината кариера ја открива ВИСТИНАТА за ЕСТЕТСКИТЕ процедури

15 септември, 2021
326689_nata-vakcina-27082021-0029_ff

Новосадската барбика не за џабе го има тоа име – еве како изгледаше Наташа Беквалац на почетокот на нејзината кариера

Една од најпопуларните, но секако и најубавите пејачки од регионалната сцена е Наташа Беквалац. Без разлика дали позира во опуштено издание, без трошка шминка, или носи некоја глам комбинација, Наташа секогаш е забележана.

Со години е на сцената, а вниманието го привлекува со своите хитови и музика, како и со бурниот љубовен и семеен живот.

Се чини дека нејзината кариера е во нагорна линија од самиот почеток, но сепак, многумина не се сеќаваат како изгледала кога првпат се појавила на музичката сцена.

Иако многумина се прашуваат дали подлегнала на естетски процедури на лицето, нејзините стари фотографии секогаш ги негираат таквите наводи, па дури и не е потребно Наташа да се огласи лично. Една фотографија од почетокот на нејзината кариера покажува дека Наташа имала совршено полни усни, прекрасни црти на лицето во помладите денови, а нејзината фигура секогаш била беспрекорна!

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi