Доста ми е од промискуитетен живот, подготвена сум да стапам во брак! Ава Карабатиќ ги шокираше сите, а потоа го откри ОВА (ФОТО)

10 февруари, 2021
339425_screenshot-2020-05-19t182027.557_f

Старлетата и поранешна водителка Ава Карабатиќ има ново момче, а станува збор за ММА борецот Станислав Крофак

ММА борецот, кој минатата година учествуваше и на Serbian Battle шампионат, има осум победи и пет порази зад себе.

Како што вели Ава, таа и Станислав уживаат во љубовта, а старлетата исто така сака да основа семејство.

– Конечно се сместив. Подготвена сум да се омажам и да станам семејна жена, доста е од  провокативни фотографии и промискуитетен живот. Наскоро ќе дојдам со него во Белград – вели Ава.

Да потсетиме, Ава Карабатиќ крена многу прашина кога се дозна дека на една страница „за возрасни“ таа објавува фотографии на кои е гола и им наплатува, а неодамна изјави дека ќе побара повеќе пари за нив, ако наведената страница го дозволи тоа.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi