ДРАГАНА МИРКОВИЌ ПРОГОВОРИ ЗА КОНФЛИКТОТ СО ЦЕЦА: Сигурно била малку нервозна кога ме навредувала!

19 август, 2021
303438_dragana-mirkovic-ceca-raznatovic_iff

Пејачката Драгана Мирковиќ ја коментираше врската со нејзината колешка Цеца Ражнатовиќ, по конфликтот кој датира веќе две години.

Пејачката Драгана Мирковиќ, на прес -конференцијата по повод концертот кој ќе го одржи во Крагуевац во петок, 20 август, го спомна конфликтот со нејзината колешка Цеца Ражнатовиќ.

Драгана го коментираше односот со колешката по конфликтот што овие две пејачки го имаа пред две години при снимањето на новогодишната програма на РТС, кога беше изречена познатата реченица: „Добро вечер! Дали се знаеме или не?“, која беше со месеци вирална на социјалните мрежи.

– Во какви односи сме? Навистина не знам дали се знаеме или не. Она што ме прави смирена и сталожена, не се плашам од ниту едно прашање или ништо, е тоа што никогаш не сум кажала ниту еден грд збор против таа жена. Значи никогаш, за жал, таа да, направи нешто лошо за нејзината слава пред две години, не знам зошто и што го предизвика тоа. Многу ми е жал за тоа, бидејќи беше непотребно, апсолутно. Навистина не знам што ѝ се случи, сигурно беше малку нервозна, бидејќи не гледам друга причина – вели Мирковиќ, па продолжува:

– Да кажам добра вечер, не гледам дека тоа е предизвик, дека некој навистина ве навредува пред сите на прес -конференцијата, но Боже мој, тоа е нејзино право. Ако се чувствуваше така, сакаше, слободно. Се чувствувам добро, функционирам вака во животот, одам со крената глава, можам да одам каде било без телохранител, знам што сум кажала во животот, што сум направила во животот … навистина немам причина да бидам исплашена од ништо во животот и да се плашам од прашања, точно знам за што зборував. Никогаш не реков ништо лошо, навистина не знам од каде потекнува тоа … Дали некој ја излажал, дали некој кажал нешто? Немам идеја – рече Драгана Мирковиќ.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi