Драма кај Северина: Игор пред врата, а менаџерот лут?

23 февруари, 2021
севе

Нова драма се случува со Северина и Игор. Конечно, дознаваме, нејзиниот сопруг Игор Којиќ (33) бил виден пред зградата на пејачката. Сепак, тој наводно не влегол во зградата или во станот на неговата сопруга Северина Којиќ (48).

24sata

Според српските медиуми, веста за Севе што го бакнува човекот кој ја придружуваше до прагот го налути нејзиниот менаџер Томица Петровиќ.

Според српските медиуми, тој дури им рекол на љубопитните луѓе од соседството дека е не е нивна работа. Пејачката сè уште мудро молчи за брачниот статус, иако многумина шпекулираат дека нејзиниот брак со Игор е пред развод.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi