ДУПЧИЊА НА ГОЛИТЕ ГРАДИ, ФУСТАН НИКОГАШ ПОКРАТОК Затегната Карлеуша повторно во центарот на вниманието- ПОКАЖА И МАЛКУ ПОВЕЌЕ (ФОТО)

2 јули, 2021
jelena-karleusa

Јелена Карлеуша се појави во секси издание.

Јелена Карлеуша се појави на настан во многу провокативно издание, како што сме навикнавме да ја гледаме каде и да се појави, а последниот пат ги полуде сите во финалето на „Ѕвездите на Гранд“.

Носеше ултра краток зелен фустан кој, како и обично, го искомбинира со сите други модни детали – овој пат одбра голема чанта во форма на лепеза.

Градите без градници беа во преден план, особено поради дупките во фустанот, а во некои моменти можеше да се види и малку повеќе …

Јелена беше расположена и занесена од нејзиниот изглед, а поради стајлингот повторно се најде во центарот на вниманието, како и претходните месеци на снимањето на „Ѕвездите на Гранд“, чие финале беше во саботата, но и на сите други настани.

Погледнете ја во овој секси фустан:

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi