„ДУШКО САКА СИН“ Сè што не сме знаеле за третата бременост на Јелена Карлеуша

11 март, 2021
121506990-257617515664398-4278552395524859172-n

Не сака да зборува за овие компликации

Иако не ја криеше тажната вест, српската пејачка Јелена Карлеуша со вчерашната објава ги шокираше оние кои не знаеја дека 42-годишничката го загуби своето бебе во 2014 година. Откако се дозна веста, медиумите постојано се обидуваа да извлечат детали од пејачката, но секој пат кога таа јасно ставаше до знаење дека не ѝ се допаѓа и дека нема да зборува за тоа. Сепак, успеа да објасни што се случува со кратки одговори.

Во едно интервју, неколку години откако го загуби своето бебе, таа откри дека поради здравствени проблеми не може да го прошири семејството и да ја исполни големата желба на нејзиниот сопруг, фудбалерот Душко Тошиќ. Како што беше напишано во тоа време, Душко секогаш сакал, покрај 12-годишната Атина и 11-годишната Ника, да имаат и син. „Јас сум во многу лоша здравствена состојба и поради тоа веќе не можев да имам деца. Веќе имав три царски реза, два за породување и еден за операција на која морав да одам неодамна. Бременоста е многу опасна за мене“, изјави еднаш пејачката.

Иако јасно стави до знаење дека избегнува бременост, еднаш призна дека верува и да забремени дека ќе се роди трето девојче. „Душко пред сè мора да сфати дека големото прашање е дали би добиле син по трет пат. Веројатно повторно би родила девојче. Кога зборуваме за тоа, му го кажувам сето тоа и на тој начин го одговарам од идејата да работи на трето бебе. Иако, воопшто не би се жалел ако имаме уште една ќерка “, рече Карлеуша, чии компликации за жал не ѝ дозволуваат да ужива во третата бременост.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris