ДУШКО ТОШИЌ ЈА НАПУШТИ ЈЕЛЕНА КАРЛЕУША: Ги спакува куферите, А ЕВЕ КАДЕ ЗАМИНА! (ФОТО)

5 септември, 2021
179005_11_f

Откако беше објавено дека Карлеуша го раскина договорот со „Гранд“, Душко Тошиќ се спакува и замина во Турција!

Бракот на Јелена Карлеуша и Душко Тошиќ е главна тема во сите медиуми, а откако беше објавено дека пејачката го раскина договорот со „Гранд“, многумина се заинтересираа дали нејзиниот сопруг ја поддржува во тоа.

Имено, Јелена Карлеуша следната сезона нема да биде меѓу членовите на жирито во „Ѕвездите на Гранд“, и како што самата изјави, таа одлука ја донесе со цел да се посвети на претстојниот концерт на Music Week, но и на промоцијата на новиот албум. Сепак, фановите на Јелена ги интересираше уште една работа – каде е Душко Тошиќ во вакви важни моменти?

Судејќи според објавите на Instagram, Јелена Карлеуша и Душко Тошиќ се разделија за кратко време, бидејќи фудбалерот отпатува за Истанбул непосредно пред концертот на Јелена во Ушче. Причината за неговото заминување не е позната во јавноста, но многумина веруваат дека станува збор за подготовки за почетокот на фудбалската сезона. Што е всушност точно, времето ќе покаже, но очигледно е дека во нејзините тешки моменти, тој не сака да поминува време со неа.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi