Душко Тошиќ се ПРЕСМЕТАЛ со Кристијан: Фудбалерот му се заканувал на Голубовиќ порад Јелена Карлеуша?

30 јуни, 2021
kristijan

Не толку пријатно искуство!

За време на натпреварувањето во реалното шоу „Задруга“, во една прилика, Кристијан Голубовиќ разговараше со неговиот цимер Марко Џедовиќ за пејачката Јелена Карлеуша.

Џедовиќ зборуваше за експлицитното видео на ЈК на кое, наводно, му го честита роденденот на фудбалерот Огњен Врањеш.

– Ќе ти испратам сè кога ќе излеземе. П****та ја растегнува… Глупача, само ја снима п****та и во последната секунда почнува да го врти телефонот и го фаќа лицето – му рече Џедовиќ на зачудениот Голубовиќ.

„Не, тоа е дно дна“, одговори Кристијан.

Марко детално ги раскажа пораките што пејачката наводно ги испратила до Врањеш.

– Дали таа сè уште е во брак? – праша зачудено Голубовиќ тогаш.

После Џедовиќ, Кристијан раскажа за наводното искуство со пејачката и нејзиниот сопруг. Задругарот тврди дека му се заканувал сопругот на Карлеуша, Душко Тошиќ.

– Добар ден, дали е тоа Кристијан? Јас велам: „Да! Кој е тоа?“ И тој одговара: Овде, Душко – рече Голубовиќ и продолжи:

– Ти за мојата сопруга рече дека си ѝ скокал по ц****те – ги раскажа Кристијан деталите од наводниот разговор со Тошиќ.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi