ЅИРНЕТЕ НА ПРОСЛАВАТА ЗА ПРВИОТ РОДЕНДЕН НА ВНУКОТ НА ЦЕЦА: Од декорациите застанува здивот – се водело сметка за секој детал!

4 јуни, 2021
166343_102-news1-dragana-udovicic_ls

Желjко Ражнатовиќ, внук на фолк дивата Цеца Ражнатовиќ, денес го слави својот прв роденден, а пејачката не штедеше кога станува збор за роденденската забава на нејзиниот внук.

Rođendan

Пејачката сподели видео од прославата на социјалната мрежа Инстаграм и откри дел од раскошната декорација. Јасно е дека секој дал сѐ од себе да го направи посебен овој ден за наследникот, па затоа се размислуваше за секој детал одделно.

Rođendan

Целиот ресторан е претворен во вистинска бајка, со многу балони и други ситници со мотиви на цртани ликови, а доминираат сината и зелената боја.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi