ЅИРНЕТЕ ВО ДОМОТ НА ОГЊЕН АМИЏИЌ! Водителот и манекенката создадоа оаза на мир и луксуз во Дорчол (ФОТО)

3 септември, 2021
danijela

Тие го украсија станот по нивна желба, и многу работи се прилагодени на секојдневните потреби.

Огњен Амиџиќ со години важи за најшармантниот и најдуховитиот водител на српската јавна сцена, а неодамна ги изненади сите кога ја обои косата плава поради облог. Кога ќе се изгаснат камерите, тој го наоѓа својот мир во домот што го дели со сопругата Данијела Димитровска и синот Матија.

Тие го уредиле својот дом во Дорчол по нивна желба. Дневната соба е богата со бела боја, така што просторот изгледа уште попростран. Од друга страна, како контраст, има масивна темно сива гарнитура, која е доминантна во просторот.

Трпезаријата е исто така пространа, а се чини дека омиленото катче на Данијела е терасата. Таа е украсена во бохо стил, а според објавите Инстаграм профилот на Данијела, можеме да видиме дека тука сака да вежба јога и да медитира.

На крајот, нема сомнение дека многу работи се подредени на нивниот син Матија, кој е главниот член на семејството, и на прашањето дали ќе го прошират семејството, Данијела и Огњен секогаш велеа дека тоа е нешто што не е планирано.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi