ЅИРНЕТЕ ВО НОВИОТ СПОТ НА АНАСТАСИЈА: Таа се врати на музичката сцена, а сеуште не сте ја виделе во вакво издание (ФОТО)

22 мај, 2021
anastasija

Поинаква коса и необичен стајлинг.

Анастасија Ражнатовиќ постигна голем успех со песната „Рани“, а сега е подготвена да ја израдува својата публика со нова песна и видео запис.

Новата песна на Анастасија се вика „Готово“, а ќерката на Цеца во спотот ја гледаме во необично издание.

Шарена коса, впечатливи комбинации на облека во светли бои, кореографија, сето ова го подготви Анастасија, сигурна во успехот на песната што самата ја напиша.

Погледнете како изгледа Анастасија во новото видео, кое го најави за 25 мај!

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi