Едита за естетската хирургија: „Да ги оставиме луѓето да живеат, кој сака да биде природен, нека биде“

3 август, 2021
Screenshot 2021-08-03 205829

Пејачката неодамна одлучи да ги намали усните и да се врати на поприродниот изглед

Пејачката Едита Арадиновиќ е една од најпопуларните пејачки во регионот, се затоа што може да се пофали со својот глас и стас.

Таа често објавува фотографии на социјалните мрежи, а понекогаш и многу предизвикувачки, за кои добива многу комплименти.

Пејачката се посвети на здравиот начин на живот, и редовно вежба и внимава на исхраната. Таа не крие дека и се допаѓа епитетот најзгодна пејачка од помладата генерација.

– Естетските процедури не настанаа во последните десет години, туку Бог знае колку децении пред да се родам, но секако дека ќе ја искористам својата социјална платформа за најдобри и најздрави цели. Се што е умерено е и убаво, естетиката не е иста за сите. За некој малку е многу, и обратно! Да дозволиме луѓето да живеат, кој сака да биде природен, нека биде. Кој не, има право да живее и прави како што чувствува. Дефинитивно ја поддржувам природната убавина – истакна Арадиновиќ за медиумите.

Едита неодамна одлучи да ги намали усните и да се врати на поприродниот изглед, а не крие дека со текот на времето научила дека помалку е всушност повеќе.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi