Елегантен, минималистички СТАЈЛИНГ за ЦРВЕНИОТ тепих: Анастасија Ражнатовиќ ги воодушеви дамите со својот префинет моден вкус (ФОТО)

16 септември, 2021
327923_241926452-456925242149996-5448992904997042527-n_ff

Младата пејачка ја воодушеви публиката кога се појави на премиерата на филмот „Тома“ во Сава центарот, и со тоа докажа дека е љубител на српската кинематографија.

Со појавувањето на премиерата на филмот „Тома“, во режија на Драган Бјелогрлиќ, младата пејачка и претприемачка Анастасија Ражнатовиќ покажа дека е љубител на домашната кинематографија и уметнички вредности, и инспирираше многу дами со својата комбинација оваа вечер.

„Слушнав дека филмот е феноменален, мојата другарка ја игра улога во овој филм, третата сопруга на Тома, Соња Марковиќ, па дојдов да ја поддржам“ – истакна Ражнатовиќ и гордо призна дека е обожавателка на делото на Тома Здравковиќ, со чии песни неретко „кршека чаши во кафана“.

Анастасија со нетрпение сакаше да го погледне ова инспиративно достигнување, а песната што ја поврзува со музичарот кој го одбележа 20 -от век е секако „Тажно лето“, бидејќи младата музичка sвезда претпочита меланхолични мелодии.

Ражнатовиќ признава дека во иднина би сакала да присуствува на создавањето на биографски филм или серија за нејзината мајка Светлана Ражнатовиќ, имајќи предвид дека таа е дама со непроценливо животно искуство и маестрална кариера.

Пејачката за оваа пригода избра софистицирана комбинација, без многу детали, а белата боја е многу прилагодлива дури и во текот на есенските денови.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris