Емина Јаховиќ одмара во Црна Гора: Пејачката позираше во деколтирана кошула, откри и кој е со неа

3 јули, 2021
eminakonzulat17062021025-830x0

Пејачката е расположена и ужива во најдобро друштво

Поп-пејачката Емина Јаховиќ моментално ужива во Црна Гора, со своите синови, и со задоволство споделува карди од одморот со своите следбеници на Инстаграм.

Имено, таа е видно расположена и ужива во најдобро друштво, а не криеше и дека ја сака оваа земја.

– Конечно во мојата Црна Гора! – напиша Емина во еден пост, додека друштво и прават синовите Јаман и Јавуз, што во еден момент го забележа на камера.

На една фотографија што ја објави на својот профил, Јаховиќ позираше во кошула, додека под неа и ѕиркаа градите, а очигледно е дека пејачката изгледа одлично.

Емина носеше и жолти очила за сонце, кои се целосен тренд оваа сезона, но со нив не можеше да го сокрие насмеаниот поглед.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi