Епа тогаш БИЈОНСЕ НЕКА ВИ ПЕЕ, п**** ви матер: Јелена Карлеуша збесна на Инстаграм!

13 март, 2021
јеле

Пејачката Јелена Карлеуша им пружи поддршка на своите колеги кои не работат веќе една година поради пандемијата на вирусот корона, но и покрај нејзините добри намери, „јадеше критики“ поради што мораше повторно да реагира.

Во своите први објави Карлеуша напиша дека „луѓето од домашниот шоу-бизнис немаат ниту еден динар приход“ и дека, како и сите други, за жал, „тие се наоѓаат во исклучително тешка финансиска состојба, во заеми, камати, неплатени сметки“.

Ја пронајдовме македонската двојничка на Јелена Карлеуша (ВИДЕО) - IPortal

Јелена тогаш напиша дека игрите се играат, но дека пејачите не настапуваат, па затоа поранешната кошаркарка на Партизан реагираше велејќи “„ никој да не ја спречува да пее пред празната сала “; по што Јелена повторно реагираше:

“Јас не сум видел земја во која музичката индустрија е помалку почитувана и ценета отколку во Србија. Од српскиот закон до српскиот народ, секој им го покажа своето вистинско лице на музичарите за време на ова искушение кога само музичари страдаат една година. Затоа, кога сето ова заврши, ајде Моцарт да ти свири на нозе и нека ти пее Бијонсе, пи*** ти матер “.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris