ЕВЕ КАКО ЦЕЦА ИЗГЛЕДАЛА НА СВОЈАТА МАТУРА: Дали денес би се појавила некаде ваква?

7 април, 2021
25234_ceca1_f

Кoга пејачката Светлана Цеца Ражнатовиќ ја прослави својата голема матура во 1991 година, таа веќе беше голема staвезда на поранешна Југославија.

Цеца, чие презиме тогаш беше Велишковиќ, наполни 18 години и можеше да се пофали со бројни хитови и завидна кариера.

За својата прослава на матурата, пејачката избра розов фустан во кој изгледаше прекрасно и кој ги истакна сите нејзини облини. Имаше елегантна пунџа и шминка што и одговараше на приликата.

Многумина велат дека и денес не би се срамела со ваква комбинација.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris