ЕВЕ ШТО ПРАВИ ЦЕЦА КОГА ЌЕ СЕ ИСКЛУЧАТ КАМЕРИТЕ Пејачката фатена за време на паузата во „Ѕвездите на Гранд“, сите го коментираат нејзиниот потег!

25 септември, 2021
Screenshot 2021-09-25 135350

Не можеше да ги одбие

Доаѓањето на Светлана Цеца Ражнатовиќ беше дочекано со воодушевување, и сите се убедени дека пејачката ќе донесе вистинско и многу потребно освежување на овој легендарен натпревар во пеење.

Неодамна, Цеца ја воодушеви г -ѓа Новка од публиката кога и подари торба, и се чини дека продолжува да ги изненадува луѓето кои од ден на ден седат и во живо го гледаат шоуто „Ѕвездите на Гранд“.

Имено, кога камерите се исклучија, Цеца го искористи времето за пауза за да се опушти, но таа не ги одби девојките кои сакаа да се фотографираат со неа.

Сите погледи на публиката беа насочени кон музичката sвезда, додека редот за сликање се зголемуваше. Пејачката не ја симна насмевката и трпеливо позираше со цел да ги задоволи сите што сакаа да имаат спомен на овој начин.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris