Еве што прави Игор Којиќ додека Северина се фали со фотографии од Малдивите

9 јуни, 2021
535f6b74-336f-4817-b018-8b9a1df4695b

ИГОР Којиќ и Северина не се видени заедно повеќе од една година.

Пејачката со денови објавува фотографии од Малдивите, а Игор Којиќ ужива да ја гледа својата втора љубов – фудбалот.

Којиќ беше фатен со еден пријател на мечот на младата српска репрезентација против бразилската олимписка репрезентација на стадионот „Рајко Митиќ“ во Белград. Којиќ не ја тргна насмевката од лицето и со задоволство им позираше на фотографите.

Во последната година, Игор често објавува фотографии од фудбалски натпревари, а има посебна љубов кон Црвена звезда.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi