Еве што се наоѓа позади луксузната вила на Јелена Карлеуша, пејачката сподели ВИДЕО, прекрасна глетка!

23 февруари, 2021
dfdsfdsfds

Вистинска семејна оаза!

Пејачката Јелена Карлеуша ги отвора вратите на домот само за пријателите и семејството, па освен во дневната соба и некои детали што може да се видат во позадина кога позира, ретко имаме можност да видиме како изгледа куќата во која живеe.

Луксузниот имот, наводно, има два базена – затворен и надворешен, две гаражи, како и огромен двор кој е заштитен со sидови и камери.

Карлеуша сега сподели видео од дворот на Инстаграм, каде ужива во друштво на својата ќерка Ника. Пејачката го искористи овој убав и сончев ден да го помине надвор во природа.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi