Фризери, спремете се! Сите ќе сакаат фризура каква што има Николина Пишек – шишките прават чудо!

27 август, 2021
1592852726_nikolina-pisek

Она што можеме да го забележиме е дека таа е секогаш долга, убава и негувана.

Со години, припадничките на понежниот пол беа воодушевени од начинот на кој водителката се грижи за својата коса, а таа несебично сподели неколку совети на својот профил на Инстаграм.

Со сликите од плажа таа покажа колку добро изгледа, па покрај косата, многу се грижи и за својот физички изглед, за што сведочат и фотографиите.

Сепак, најновата фотографија на Инстаграм направи вистински бум. Тоа е слика од нејзината нова фризура!

Тренди длабоките шишки одлично ѝ прилегаат, па следбениците се зачудени што толку мала промена може да предизвика толку добар ефект.

Дали ви се допаѓа?

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi