Фустан што го нагласува сексапилот на секоја жена: Милица Павловиќ во фустан со светки кој остава без здив

10 октомври, 2021
327839_amig-show-14092021-0151_ff

Во беспрекорниот фустан, пејачката покажа како секоја жена може да ги нагласи најубавите работи на себе, а во исто време да изгледа софистицирано и волшебно.

Пејачката Милица Павловиќ на својот Инстаграм профил сподели фотографија на која позира во гламурозен фустан што го носеше на еден од нејзините настапи.

Фустанот има длабоко овално деколте, гол грб и шлиц што ги истакна нејзините нозе. Тоалетата имаше и циркони што и даваа блескав изглед.

Заедно со неа, таа искомбинира беж сандали со светки, како и пристоен ѓердан околу вратот, додека фризурата и беше брановидно извиткана и одлично се вклопи со целата облека.

Со овој стајлинг, најдобро е да се избере пристојна шминка за да не се отстрани фокусот од фустанот.

Да се потсетиме, Павловиќ ја толкува главната улога во серијата „Пејачка“, а посебно внимание привлече поради љубовните сцени со актерот Милош Тимотијевиќ.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris