ФУСТАНОТ ЌЕ ЕКСПЛОДИРА ОД ПРЕГОЛЕМИТЕ ГРАДИ: Нивес Целзијус и долу откри малку повеќе – фановите во транс! (ФОТО)

15 мај, 2021
Screenshot_1

Целосно ги воодушеви следбениците!

Новата слика на атрактивната хрватка Нивес Целзијус моментално разбуди многумина!

Пејачката направи бомбастично селфи, во секси поза додека навлекуваше длабоки чизми.

Таа го откопчала фустанот, па деколтето „пукаше“, и малку го кренала долниот дел за да ја скокотне фантазијата со бутот…

Како и секој пат кога ќе објави секси слика, а најчесто такви објавува, Нивес привлекува големо внимание и добива многу коментари.

„Добра како руски авион“, „Маче“, „Не маче, туку мачка“, „Спушти ја ногата Нивес“, „Преубава  си“, „Малку е ладно“, „Секој ден сѐ подобра“ , „Убав задник“, „Вистинска жена“, се дел од напишаните коментари.