„Ги изгазив подароците од бившиот, она што ми треба не е на продажба“: Ана Николиќ за прв пат проговори за раскинувањето

17 април, 2021
ana-830x0

Ана секогаш потенцира дека емоцијата ѝ е најважна, а тоа го докажа и овој пат

Пејачката Ана Николиќ е позната како некој кој нема влакна на јазикот, а нејзините постапки не престануваат да изненадуваат.

Ана секогаш потенцира дека емоцијата ѝ е најважна, а тоа го докажа и овој пат. Имено, во медиумите се појави веста дека таа ги фрлила и ги скршила подароците што ги добила од поранешното момче, црногорскиот бизнисмен Бошко Буквиќ, со кој неодамна ја раскина врската.

Ова сега го потврди на својот Instagram, каде го напиша следново:

– Вистина е, ги газев подароците од бившиот. Лажни подароци! Имам проблем со лажни луѓе, лажни приказни, лажни подароци. Имам сè и повеќе од доволно, но она што ми треба не е на продажба, нема цена. Искрена емоција, дека некој ме сака, барем за момент, поради мене – откри Николиќ.

Да потсетиме, Ана и Бошко никогаш не се појавија во јавноста во претходните неколку месеци, додека беа во врска.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris