Ги изненади фановите со нејзиниот изглед: Катарина Грујиќ ја промени фризурата по венчавката

3 септември, 2021
72742_katarina-grujic_ls

„Леле, одлично и стои“, „Поубава ми е старата фризура“, „Ја извадила надградбата“, се само некои од коментарите

Пејачката Катарина Грујиќ и фудбалерот Марко Гобељиќ се венчаа пред неколку дена во тајност на фармата на Наташа Беквалац во Ченеј, а на венчавката присуствуваа само 50 гости.

Откако официјално заплови во брачните води, пејачката одлучи да го промени имиџот, па ја смени фризурата.

Долгата црна коса ја замени со многу пократка и целосно ги изненади своите следбеници, а фотографијата се појави на профилот на нејзиниот фризер и пријател.

Веднаш потоа следеа коментарите на фановите кои ја видоа фотографијата од новата фризура на пејачката.

„Леле, одлично и стои“, „Поубава ми е старата фризура“, „Ја извадила надградбата“, се само некои од коментарите.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi