Ги подгреа сомнежите! Еве каде е фатена љубовницата на Тошиќ: Погледнете ја оваа сцена! (ФОТО)

12 февруари, 2021
175797_3401-ana-jovanovic-instagram_iff

Опа бато!

Веста дека Душко Тошиќ наводно ја изневерува Јелена Карлеуша со поранешната сопруга на пејачот Предраг Јовановиќ Близанац неодамна одекна во медиумите. Според медиумите, фудбалерот и дизајнерката на костими за капење Ана Јовановиќ се гледаат веќе една година и честопати поминуваат време заедно.

Карлеуша и Јовановиќ ги демантираа гласините, а Душко Тошиќ досега не се огласи по овој повод.

Душко Тошиќ се врати во Турција и реши повторно да ги засили редовите на еден клуб од оваа земја, во случајот Касимпаша.

Гласините за наводната афера се разгореа кога Ана Јовановиќ отпатува за Истанбул, каде во моментов престојува Тошиќ.

Очигледно, дизајнерката ужива да биде во странство, а тоа го покажа со низа Instagram Story, а последното особено ја разгоре фантазијата.

Ана ја наполни кадата со ливчиња од црвена роза и порача:

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi