ГЛЕТКА КОЈА ГИ ВООДУШЕВИ СИТЕ! Здравко Чолиќ одржа концерт во Будва, па им пријде на своите ЌЕРКИ – ТАТКО, ТЕ САКАМЕ

21 август, 2021
295944_cola-239073_f

Популарниот пејач одржа концерт во Будва, а во публиката беа присутни и неговите ќерки Уна и Лара.

Ќерките објавуваа стории на Инстаграм и со воодушевување ги слушаа добро познатите хитови на нивниот татко.

Најтрогателниот момент беше кога им пријде Здравко, врз основа на што е направено видео кое го воодушеви регионот.

„Тато, те сакаме“, напиша Уна во својата приказна.

Чола им се приближи на своите ќерки додека ја пееше песната „Тебе чувам за крај“, а потоа падна и прегратка.

Публиката беше воодушевена што имаше можност да присуствува на овој емотивен момент, како и кога ги слушна хитовите што со нетрпение ги очекуваше.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi