ГО ПРОДАДЕ „ГРАНД“, ПА ОТИДЕ НА МОРЕ! Лепа Брена на јахта од 6.000.000 € – го покажа неверојатниот поглед и откри каде ужива

1 јули, 2021
brena

Лепа Брена исплови на одмор!

Лепа Брена и Саша Поповиќ неодамна направија голема прослава по повод крајот на сезоната, но и продажбата на „Гранд“ продукција, за наводните 30 милиони евра, а пејачката набрзо ги спакува куферите и замина на одмор.

Пејачката реши да одмори во Црна Гора, од чие приморје ова лето ќе плови на јахта, за која се шпекулираше дека чини дури 6.000.000 евра!

Таа на својот Instagram профил објави видео од јахтата, а погледот кон морето ги воодушеви сите.

Потсетуваме, Брена еднаш зборуваше за медиумите за нејзиниот луксузен пловен објект:

„Па, тоа е убав брод од околу 100 стапки(feets), со пет, шест спални соби. Не беше тоа само подарок за нашите души. Сакавме да си дозволиме нешто затоа што тоа беше специфична ситуација. Не можевме да се дружиме, само така, имав барем една година пауза и одмор за да го поминам она што навистина го сакав целиот мој живот, да пловам и да бидам на вода. Сакам море и вода А сакам и бродови. Секако дека не успеав да посетам сè што сакав “, рече таа.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi