ГО ПРОМЕНИ ИМИЏОТ! Филип Живојиновиќ веќе не ИЗГЛЕДА ВАКА – многумина не го ПРЕПОЗНАА (ФОТО)

29 јули, 2021
77865_untitled-5253_f

Александра Пријовиќ и Филип моментално уживаат на море, а со фановите споделија еден од многуте убави моменти што ги минуваат со својот син

Сепак, нивните следбеници особено ги привлече новиот изглед на Филип. Имено, тој ја офарба косата во светло руса боја.

Оваа фотографија на татко и син ги топи срцата, но додека не се сврте, многумина не го препознаа.

Еве како изгледаше Филип до неодамна, а која боја повеќе му одговара, проценете сами.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi