ГО СРУШИ INSTAGRAM ЗА НЕПОЛНИ 10 МИНУТИ: Карлеуша покажа и повеќе од доволно! Веднаш паднаа 15.000 лајкови! (ФОТО)

1 април, 2021
karleusa

Пејачката ужива на одмор во Дубаи со своите ќерки

Пејачката Јелена Карлеуша ја отвори сезоната на костими за капење со жешки слики и видеа од нејзиниот одмор во Дубаи.

Златната, црна, розова боја на ткаенините што ги покриваат нејзините облини ги запалија социјалните мрежи, но последната слика во серијата успеа да собере вртоглав број лајкови за само 10 минути!

Овој пат, Јелена не позираше во бикини, туку во бел, мини фустан во кој беше на вечера, а од кој ѕиркаше и долната облека!

Погледнете:

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris