Гол грб, високо репче и долг фустан: Наташа Беквалац во издание што ги воодушеви сите

2 август, 2021
325360_nata-iz-daleka-23072021-0044_ff

Поп -пејачката Наташа Беквалац синоќа имаше настап во Грција. За таа прилика, како и сите други нејзини колеги, таа мораше да избере комбинација која ќе ја засени публиката.

Наташа успеа. За овој настап, таа избра да носи долг, црн, без фустан со деколте до глуждовите, кој имаше отворен грб. Покрај сето тоа, таа комбинираше и црни сандали.

Беше многу интересно што со ваков стајлинг, таа одлучи да направи висока опашка, која ја врза со лента исто така црна во боја со извртени краеви.

Наташа едноставно знае да воодушеви дури и кога е целата во црно, а нас не интересира како ви се допаѓа ова нејзино издание?

<p>Pevačica nikoga ne ostavlja ravnodušnim i kada je sve u crno odevena</p>
<p>Pevačica nikoga ne ostavlja ravnodušnim i kada je sve u crno odevena</p>
<p>Pevačica nikoga ne ostavlja ravnodušnim i kada je sve u crno odevena</p>