ГОЛА ПОЗИРАШЕ ВО СНЕГОТ! Силиконските гради на Станија предизвикаа хаос на социјалните мрежи, а сите очекувавме вакви коментари! (ФОТО)

11 февруари, 2021
2451693_screenshot-10_ff_1000x0

Трендот на соблекување и фотографирање на снегот дефинитивно зеде замав меѓу славните

Тренд оваа зима меѓу јавните личности е дефинитивно соблекувањето на снег.

По бројните јавни личности, се облече и Станија Добројевиќ, која сè уште ужива со своето момче Марко Марковиќ на Златибор.

Таа позираше на снегот во „ролка“ што покрива половина од нејзините гради, а го открива целиот стомак, а под оваа „креација“ немаше ниту градник, па скоро сè беше „на изволте“.

Силиконските гради на Станија ги осветлуваше сонцето, а за да бидат работите уште „полоши“ во овие снежни денови, таа носеше минич и кратка јакна.

Се чини дека гардеробата за позирање е поважна од чувањето на здравјето, бидејќи во последно време нема никој кој не се соблекол на снегот, па дури и да позира само во долна облека!

– „Важно е крајниците и целото грло да бидат заштитени од студот.“ „Кога случајно ќе го вклучите алиштата на 95 степени наместо на 30“, „Дунав и Тиса вредат ц*****е“- се само дел од духовитите коментари што ги добила.

Станија неодамна позираше на снегот закопчана до грлото, но тогаш нејзиниот задник беше во преден план.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi