ГОЛЕМА ПРОСЛАВА КАЈ ЈЕЛЕНА И ДУШКО! И двајцата ја споделија РАДОСНАТА ВЕСТ (ФОТО)

7 септември, 2021
d3c6ee0ac4dfe43aefaf732a02133a3fbad34dc7

Двојна прослава во домот на Карлеуша и Тошиќ

Атина и Ника Тошиќ денеска слават роденден, а гордиот татко преку социјалната мрежа Instagram им го честиташе овој ден на своите миленички.

Тој објави фотографија од Атина и Ника на Instagram, на која напиша „Среќен роденден“ и стави срце емотикон, додека Јелена на својата страница на Instagram објави слики од девојките:

-Моите бебиња денес полнат 12 и 13 години – напиша гордата мајка, која одлучи годинава да ги однесе во Париз како подарок за роденден.

Двете ќерки на Јелена се родени во ист ден, но во рок од една година, и веруваме дека оваа година, по враќањето од патувањето, ќе го прослават роденденот со голема прослава како и досега.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi