ГОРИ БАЛКАНОТ! ВИДЕО КОЕ ГО СРУШИ ИНТЕРНЕТОТ Северина брутално искрена: „Јас и самата бев жртва, мајка ми ме спаси“ (ВИДЕО)

13 април, 2021
11322_severina_f_1000x0

„Еј Словени, сè уште сте живи“ 90 секунди кои мора да ги погледнете

Реакциите на видеото „Хејт Словени“, како дел од кампањата против говорот на омраза, во кое глумат Христина Поповиќ, Северина и Горан Богдан.

Самите актери говореа за проектот, видео што за само три дена го погледнаа над два милиони луѓе на различни платформи.

„Никој нема право, под изговор на слободата на говорот, да ги навредува чувствата на другите луѓе и да им дава несоодветни епитети. Јас и самата бев жртва на тоа, а особено да не им давам епитети на беспомошните и послаби од мене што не можат да се бранат самите “, изјави пејачката.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi