ГРАДИТЕ ВО ПРЕДЕН ПЛАН СЕКАКО! Станија Добројевиќ повторно ги шокираше своите следбеници со новата објава, па го покажа извајаното тело во МИНИЈАТУРНО БИКИНИ, не можеше да го сокрие БУЈНОТО ДЕКОЛТЕ! (ФОТО)

31 мај, 2021
Screenshot_2

Го запали Instagram!

Популарната медиумска личност и поранешна задругарка Станија Добројевиќ повторно отиде чекор подалеку, шокирајќи ги своите следбеници на социјалната мрежа Instagram.

Имено, на својот профил на Instagram, Добројевиќ соблече минијатурен костим за капење во светло виолетова боја и интригантен дизајн, а нејзините облини буквално испаѓаат од ремките на бикинито. Станија и овој пат го покажа своето извајано тело на кое може да ѝ позавидат сите јавни личности од понежниот пол.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi