Хорор! Кристијан Голубовиќ се заканил со убиство, а потоа ГО ПОВЛЕКОЛ И ВОДИТЕЛОТ (ВИДЕО)

2 март, 2021
Screenshot_1

Кристијан Голубовиќ, поранешен осуденик и сегашен учесник на „Задруга 4“, синоќа создаде целосен хаос на имотот во Шимановци. Се закануваше со убиство, физички ги нападна цимерите и обезбедувањето, а подоцна со нож сакаше да нападне член на обезбедувањето.

Сепак, покрај сите ужасни сцени што Голубовиќ ги приреди синоќа и за гледачите и за учесниците, во еден момент поранешниот затвореник го повлече за рака водителот Милан Милошевиќ, кој се обиде да го смири.

Инаку, скандалот што се случи синоќа во Белата куќа започна во моментот кога учесничката Драгана Митровиќ ја нарече Тара љубовница, поради блискиот однос со оженетиот рапер, поради што Симова физички ја нападна. Кристијан тогаш скокна на Тара, под изговор дека ја брани Драгана.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris