И градите и задникот „ѕиркаат“ од сите страни: Карлеуша во комбинезон кој го носела на 20 години – ЗЕБРА! (ФОТО)

30 мај, 2021
karleusa

Кој би рекол…

Сигурно е дека пејачката Јелена Карлеуша има доволно парчиња облека во нејзиниот гардеробер, дека нема потреба да се повторуваат комбинациите. Сепак, таа има и парчиња кои ѝ се очигледно толку драги и што ги чува повеќе од 20 години.

Пејачката на својот Instagram објави фотографии и видео во комбинезон со принт зебра, потпишан од Роберто Кавали, а на патот сподели интересна работа за оваа облека.

Имено, Карлеуша открила дека комбинезоните се стари дури 21 година, што значи дека имала околу 20 години кога ги носела.

Нема сомнение дека комбинезоните се толку посебни и дека дефинитивно не се за секого. Во него бујните гради на Јелена се уште поизразени, со оглед на тоа дека се едвај покриени, а длабок рез има и од напред и од зади.

Токму овој рез го открива и стомакот и делот од задникот на Јелена, што таа гордо го покажа.

Еве како изгледаше: