‘И ЈАС СУМ ГЕЈ!’ Сенида им се обрати на присутните на Прајдот во Загреб пред почетокот на концертот, ги ИЗНЕНАДИ сите присутни со нејзината изјава! (ВИДЕО)

5 јули, 2021
Screenshot 2021-07-05 134146

Публиката почна да вреска!

Пејачката Сенида вчера одржа концерт на „Прајдот“ во Загреб, а насобраните беа воодушевени од реченицата со која таа реши да го започне.

– Добра вечер, добар ден. Дали денес сме геј? – праша таа, а публиката почна да вреска, потоа Сенида додаде:

– Да, сме. И јас сум геј со вас – рече на воодушевување на многумина, а покрај настапот ги воодушеви своите обожаватели и со една необична креација за која се одлучи, а како сето тоа изгледаше може да погледнете на видеото подолу.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi