Игор Којиќ ужива на годишен одмор на кој сама се покани и мистериозната Ана: „Ако ти треба…“ (ФОТО)

12 мај, 2021
kojic-660x450

Сопругот на пејачката Северина, Игор Којиќ, не го коментираше односот со пејачката, исто како и таа. Само на едно од сослушувањата на Северина беше потврдено дека тие сè уште биле официјално во брак, иако приказните за нивното раскинување сè уште кружат по медиумите.

Откако во медиумите излезе веста дека тој дошол кај Северина да ги земе своите работи, а потоа бил фотографиран како носи куфер, па затоа многумина помислија дека тој целосно се иселил од домот на Северина на адресата на која исто така бил регистриран.

За време на пандемијата на коронавирусот, тие најпрво беа заедно во Белград, со неговите родители, потоа Северина отиде во Загреб, а после тоа како да му се изгуби секаква трага. Не се знаеше дали е во Загреб, Белград или во друга земја.

Мистериозната порака на следбеничката Ана

Сепак, Којиќ накратко реши да ги прекине шепотењата и шпекулациите и откри дека ужива на одмор. Секако, се појави прашањето дали пејачката била со него, но со оглед на тоа што објави фотографија од Сплит, а тој од Грција, тешко дека во моментов се заедно на одмор.

Игор е во друштво на неговите пријатели во Грција, а со заедничката фотографија се пофали преку Instagram. „Мои пријатели“, напиша тој во описот на фотографијата на која позира со тројца пријатели.

„Дали е убаво или убаво! и „Ох, сакам и јас кај тебе! Ако ти треба фотографирање, јави се! п.с. ти кине профилната“, мистериозно му напиша фотографката Ана.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi