Им се закануваат на девојчињата и ги навредуваат: Карлеуша добива закани на сметка на децата поради јавниот скандал во „Ѕвездите на Гранд“

21 март, 2021
jelena-karleusa-f70f868fb601d300b0b9bcf34c1da6a7_view_article_new

Овој пат хејтерите решија да ја погодат нејзината најслаба точка, а тоа се нејзините девојчиња Атина и Ника.

Јелена Карлеуша повторно е во центарот на скандалот.

Овој пат хејтерите решија да ја погодат нејзината најслаба точка, а тоа се нејзините девојчиња Атина и Ника.

Имено, поради скандалот со натпреварувачката во популарно шоу во кое Карлеуша е член на жирито, пејачката започнала да добива закани кон своите деца.

„Ти посакувам Јелена, секоја солза од Вања да се враќа на твоите деца“, „Полека, имаш 12 години, ку**а на мајка ти“, „Кажи и на мајка ти дека е ку**а“, „Личи на мајка ѝ пред операциите, а ги коментира туѓите деца, наместо да се погрижи со своите “, напишаа на Интернет.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi