„ИМА ДЕВОЈКА КОЈА СЕ ПОТПИШУВА ВО МОЕ ИМЕ“ Преку солзи, Тања Савиќ ги откри ДЕТАЛИТЕ НА БОРБАТА за нејзините синови

13 март, 2021
tawa

Пејачката Тања Савиќ беше искрена во шоуто, па призна дека најмногу го сакала Душан Јованчевиќ, нејзиниот поранешен сопруг кој ги однесе своите деца во Австралија пред една година без согласност на пејачката. Оттогаш, таа е многу несреќна.

Тања плачеше за време на емисијата кога водителот ја праша колку долго не видела ниту чула децата.

Не сум ги видела скоро една година. Имам судење на 12-ти сега и се надевам дека сето тоа ќе биде во моја корист. Јас сум силна. Ова е само во моментот, мислам дека хормоните се по изразени деновиве, но добро сум затоа што носам деца во душата и тие се секогаш со мене – рече Тања.

Tanja Savić

Таа објасни дека некое време немала никаков контакт со нив, но конечно успеала да го добие правото на покана преку судовите.

Одлично реагираат сега кога ќе ме слушнат, имаше моменти кога помладиот син не сакаше да разговара со мене, но сега зборуваме. Постариот син постојано ми се јавува. Сега имаат судска наредба да ми се јават во 9 часот. Немав можност да се слушам толку редовно, но сега судот издаде наредба децата да мора да ме контактираат – рече таа и додаде:

Tanja Savić

Ќе направам сè за правда и мислам дека правдата ќе победи.

На прашањето како се случи нејзиниот сопруг Душан Јованчевиќ да ги земе децата, Тања детално раскажа како ги одвел децата на измама.

Тој избега. Никогаш не би ги пуштила да заминат, моите две момчиња се моето најголемото богатство никогаш не би ги пуштила да заминат. Тој го стори тоа зад мојот грб, веројатно од страв од короната. Тој само гледа како ќе биде за него, не за сите нас. Очигледно тој само гледаше да се заштити и колку побрзо, толку подобро ќе избегаше. Тој имаше девојка која е наш пријател, која ги потпиша документите во мое име затоа што имаме сличен ракопис, јас веднаш ја препознав – откри Савиќ.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris