ИМА ПОСЕБНИ БАРАЊА Лепа Брена во Дубаи ја третираат како кралица

6 мај, 2021
78984535_3308146585922351_7153327929771098758_n

Иако не бараше, како некои од светските лица, една личност чија единствена работа ќе биде фрлање гума за џвакање или мебел од одредена боја, пејачката имаше третман за паметење

Малку sвезди од регионалната јавна сцена можат да се пофалат со третманот што го имаат холивудските лица за време на турнеите, патувањата, снимањата… Но, се разбира, на Балканот има „лица“ кои имаат кралски третман кога ќе стапнат во хотел.

Една од нив е пејачката Лепа Брена, која со години ја носи титулата V.I.P. гостин каде и да се појави. Српските медиуми пишуваат дека таа моментално ужива во град на југоистокот на Персискиот Залив, Дубаи, а персоналот на хотелот се однесува кон неа како кралица.

Иако не бараше, како некои од светските лица, една личност чија единствена работа ќе биде фрлање гуми за џвакање или мебел од одредена боја, пејачката имаше третман што треба да го запамети.

„Брена беше во Дубаи неколку дена по Божиќ и навистина ѝ се допадна. Таа им ветила на сопствениците дека ќе се врати, па по Велигден со сопругот, синот Виктор и неговата девојка Сандра, ја посети популарната туристичка дестинација. На Лепа Брена не ѝ е жал што троши пари, а најважно ѝ е да добие луксуз. Персоналот на хотелот се обидува на секој начин да ѝ ја обезбеди најдобрата услуга и тие се однесуваат со неа како да е шеик, изјави извор.

Но, Лепа Брена има и некои посебни барања што хотелот треба да ги исполни пред да пристигне во станот. „Нејзиниот омилен пијалок, одредено слатко и многу овошје секогаш треба да се послужуваат во апартманот. Таа често јаде во апартманот, а многу луѓе знаат дека е позната на Балканот“ , додаде изворот.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi