ИМАШЕ 115 КИЛОГРАМИ, СЕГА „ГРМИ“ ВО БИКИНИ: Тијана Дапчевиќ НИКОГАШ ПОСЛАБА – пејачката воодушеви со фотографии од летување!

25 август, 2021
tijana-dapcevic

Тијана Дапчевиќ ја покажа витката фигура.

Тијана Дапчевиќ успеа да се избори со вишокот килограми и гордо да ја покаже својата фигура во костим за капење, а фотографиите што ги сподели на својот Инстаграм добија голем број пофалби.  

Пејачката ја започна „борбата“ кога имаше 115 килограми, а сега се преполови, се соблече во бикини и покажа како ужива во слободните денови што ги поминува во Охрид.

По првите фотографии од плажа, Тијана сподели фотографија во црно бикини, на која ужива во пловидба со своите пријатели.

Погледнете како сега изгледа Тијана Дапчевиќ:

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi