ИМАВ НОС ДО БАТАЈНИЦА! Анастасија Ражнатовиќ пред пластичните операции – погледнете ги фотографиите што ги запалија мрежите!

26 јули, 2021
anastasija_rodjendan_25052021_0077

Вака изгледаше Анастасија Ражнатовиќ пред неколку корекции

Се чини дека Анастасија Ражнатовиќ отсекогаш била дел од јавниот свет, а нејзиното растење, како и промените во нејзиниот физички изглед со текот на годините, беа следени од целиот регион.

Кога ќе ги погледнете нејзините стари фотографии, очигледно е дека убавата пејачка многу експериментирала со фризурите и бојата на косата, а познато е и дека „направи“ неколку корекции на лицето, за кои зборуваше јавно.

Анастасија никогаш не криела дека го оперираше носот, како и зголемувањето на уста, а многумина велат дека сега важи за една од најубавите девојки на балканската сцена.

Ражнатовиќ еднаш зборуваше отворено за операцијата на носот и старите слики што кружеа на Интернет во една емисија:

“Има слика која кружи на Интернет кога имав 13 години. Во тој момент, тежев скоро 80 ​​килограми, носев језива шминка. Не се срамам од тоа, не кријам дека изгледав така. Имав и повеќе килограми и имав поголем нос и помала уста … Сè на таа слика изгледа ужасно”, рече пејачката и додаде:

“Разбирам кога жената се чувствува несигурна поради носот или градите … и јас сум потполно за тоа. Сите го прават тоа, само сите лажат! Мојот нос беше од тука до Батајница на таа слика. Не бев задоволна со носот и имав операција, само еднаш. Всушност, само носот и го имам оперирано. Ја имав оваа несигурност околу носот и ја исправив. Нема да кажам сега дека имав девијација, па затоа, не го сторив затоа, добро, имав и девијација, но … само сакав и го сторив тоа, и тоа е тоа “.

Вака изгледаше Анастасија Ражнатовиќ пред корекциите:

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi