INSTAGRAM ИЛИ PORNHUB? Карлеуша овој пат изгледа навистина претера, дури и најголемите фанови се шокирани: „Не си нормална!“ (ФОТО 18+)

18 април, 2021
karleusa-novo-660x450

Боксерски ракавици „ Chanel “, плетенки и неколку ремени што треба да сочинуваат костим за капење – на радост на милиони нејзини следбеници, новите провокативни фотографии на Јелена Карлеуша се „на работ“ на чистите правила на Instagram.

„Бори се со мене“, напиша пејачката покрај фотографијата на која го држи задникот со ракавици. „Не си нормална!“, искоментира една од нејзините следбенички со емоуџи sвезди и оган.

Други интересни коментари вклучуваат „Кидалица“, „Таа фризурата е преубава“ и „Невозможна мисија“.

Секако, нешто поконзервативните следбеници ѝ рекоа дека таа претерала овој пат. „Имаш сопруг и две деца и вака се сликаш и подоцна се прашуваш како те нарекуваат со некои имиња. Честитки“, и напиша еден следбеник.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi