Интимен момент и силни зборови од момчето на Цеца! Богдан бара утеха во Бога!

21 февруари, 2021
cecabogdan

Неочекувани моменти од Срејовиќ…
Емотивниот партнер на Светлана Ражнатовиќ – Богдан Срејовиќ ги изненади сите што го следат со нови соопштенија.

Момчето на Цеца сподели дел од стиховите од песната “Nebeska litija” во изведба на младата пејачка Јована Чекиќ.
Текстот и аранжманот за песната, напишан како дел од покојниот митрополит Амфилохије Радовиќ и патријархот Павле, ја направи близок пријател на Срејовиќ.

Целата јавност внимателно ги следи деталите од животот на емотивниот партнер на фолк дивата и нема сомнение дека многумина ќе бидат воодушевени од фактот дека тој ја почитува Српската православна црква и нејзините водачи.

Споредувајќи ја емотивната песна која ги величи оние што ги задолжија српските верни, Богдан изненади со уште еден пост на социјалната мрежа Инстаграм.

-Ја разбирам вашата загриженост и фактот дека мислите дека проблемот што го имате е поголем од сите досега. Можеби е – најголемо, но дали навистина мислите дека Бог би ве одвел во нешто преку кое знае дека нема да можете? Напротив, за разлика од вас, Тој верува и знае дека од секоја ситуација можете да излезете како победник. Понекогаш е доволно да ја поминете ноќта, а некогаш е потребно да бидете трпеливи, потребни се неколку дена и ноќи за да се надминат некои проблеми… Сепак, кој ќе побара решение ќе го најде. Со нов ден и нова можност ќе дојде. Вие правите што зависи од вас, не грижете се за останатото, Господ ќе ви помогне. Јас сум со вас, радости, и ова ќе помине – ова се зборовите што го инспирираа избраникот на Цеца, и тој со ентузијазам ги сподели со своите придружници.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi