Интимна снимка од одморот на Богдан и Цеца на Копаоник!

3 февруари, 2021
cecabogdan3

Уживаат во секој момент!

Светлана Цеца Ражнатовиќ отишла на Копаоник на заслужен одмор со своето момче Богдан Срејовиќ и неговата ќерка.

Дека уживаат во својата љубов покажува и заедничката слика од зимувањето, која Богдан ја објави на својот Инстаграм профил.

Вљубениот пар ужива во зимската магија на Копаоник, и тие се обидуваат да не објавуваат многу заеднички фотографии и да ја одржуваат интимноста за себе.

Богдан е активен на Инстаграм и често споделува фотографии и записи со својата ќерка Искра. Вечерва тој сподели видео од кое тој ја гушка својата ќерка додека се забавува и игра на подиумот.

Според медиумите, Цеца одлично се согласува и со ќерката на Богдан. Пејачката сака деца и се обидува да и обрне внимание и да изгради добар однос.

Судејќи според кадрите и фотографиите што ги споделија од одморот, можеме да заклучиме дека заљубениот пар ужива во секој момент.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi