ИСПЛИВА ФОТОГРАФИЈА ОД ДЕТСТВОТО НА МАРИЈА ШЕРИФОВИЌ Пејачката не личи на себе, погледнете како изгледала како 3-годишно девојче! (ФОТО)

14 септември, 2021
Screenshot 2021-09-14 142537

Никогаш не би погодиле

Марија Шерифовиќ е една од најдобрите вокали во Србија, но во кариерата малку зборуваше за своето детство. Имаше многу шпекулации за нејзиниот живот, определување, а потоа одлучи да ја претстави својата страна од приказната и да ја претвори во дело на платно, што имавме можност да го гледаме во серискиот документарен филм.

Сепак, Марија никогаш не зборувала за оваа фотографија, а сега се појави на социјалната мрежа Твитер. Во коментарите имаше серија пораки, а луѓето беа шокирани од нејзиниот изглед, бидејќи ова е ретка можност да се види Марија со долга црна коса.

– Навистина воопшто не сум се променила. Исто седам, исто ме нервира кога некој ме слика, исто така ми се допаѓа само јапонско дрво од цреша, исто така сум тврдоглава, омилен стил ми се шорцеви, маици и патики … Хммм, можеби можев да направам некои работи поинаку. Можеби можев да избегнам некои луѓе. Можеби требаше да постапам малку помудро во одреден момент. Можеби можев да бидам малку помалку ѓубре за некои луѓе. Можеби можев да бидам малку поголемо ѓубре за некои луѓе … можеби. Меѓутоа, кога собирам и одземам, задоволна сум од тоа во каква личност пораснав и секако вежбам секој ден за да бидам уште подобра – напиша Марија под фотографијата.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi