ИСПЛИВА НИКОГАШ ВИДЕНА ФОТОГРАФИЈА ОД ЦЕЦА И АРКАН! Еве зошто тие двајца беа стилски икони, а сите го забележаа овој гламурозен детал на неа (ФОТО)

31 јули, 2021
Screenshot 2021-07-31 132402

Познато е дека Цеца и Аркан ги диктираа модните трендови во тоа време

Добро е познато дека некогаш Светлана Цеца Ражнатовиќ и нејзиниот покоен сопруг Жељко ги диктираа модните трендови носејќи ги најексклузивните и најдобрите парчиња облека што го привлекуваа вниманието на сите.

Имено, сега на социјалната мрежа Твитер се појави фотографија од славната двојка која остава без здив.

Во тоа време, тие беа облечени по најнова мода, а коментарите за нивниот изглед само се нижеа.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi