ИСПЛИВА НИКОГАШ ВИДЕНА ФОТОГРАФИЈА! Вака изгледа Харис Џиновиќ БЕЗ ШЕШИР, а малкумина знаат дека се занимавал со ова! (ФОТО)

9 јули, 2021
Screenshot 2021-07-09 154555

Шок!

Пејачот Харис Џиновиќ, покрај неговите хитови и вокални способности, е препознатлив и по неговиот изглед, а многумина велат дека неговиот заштитен знак е шеширот.

Шеширите се неизоставен дел од неговиот имиџ и скоро е невозможно да се запамети поводот кога јавноста можеше да го види без овој додаток.

Една стара фотографија го прикажува Харис во издание што не можете ни да го замислите.

Ретко кој знае дека славниот пејач се занимавал и со риболов, а неговото морско издание без шешир и во костим за капење ги изненади неговите бројни обожаватели и предизвика многу коментари.